Skultorps RS 2013-04-07
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2013-04-06 kl. 16:36
Klass 1 - Dressyr Lätt C:1 Kategori B + C + D
Klass 2 - Dressyr Lätt B:1 Kategori B + C + D

Klass 1 - Dressyr Lätt C:1 Kategori B + C + D
34 anmälda
Överdomare: Sittande
Tävlingsledare: Fanny Nilsson
Domare C: Carina Andersson
 
 RyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
 Sofie HeidenvallRips Malou
08:00Bergs HästklubbWilloway Goldigger - Debut De La Vie RNF 13114
 Lisa HollstenRed Hot Chili Pepper
08:08Tibrobygdens RKOkänd - Okänd17
 Caroline Hoerschelmann PrytzEkhagens Marengo
08:16Skultorps RSÖxenholm Mango RC 84 - Pommac RC 4416
 Wilma WahlströmPolka
08:24Tibrobygdens RKOkänd - Okänd47
 Klara StrandellYoche
08:32Skultorps RSOkänd - Okänd43
 Elsa ZabelSolero
08:40Skultorps RSOkänd - Okänd53
 Malin AstrellJon Bon Jovi
08:48Myråsens RKOkänd3
 Eleonora StenbergSimberg Figaro
08:56Skaraortens RFSimberg Hobnob RW 94 - Downland Night Rider39
 Johanna LarssonLiv
09:04Mariestads RKOkänd - Okänd28
 Jessica EgonsonWesterbrink´s Wiebren
09:12Skaraortens RFBjirmen´s Wytse - Cupkeshof Winobert8
 Stina KarlssonMoney Girl
09:20Lidköpings RKSörbys O´boy RNF 133 - Robin RNF 2951
 Elin FrostGoldie
09:28Herrljunga RKOkänd - Okänd11
 Indra WäringerTomacs Nova
09:36Bergs HästklubbSörbys Oboy RNF - Robin RNF48
 Ebba SilbergFix Winston
09:44Falbygdens HSFVermont - Juno Rory37
 Lydia ÅkergrenManita
09:52Mariestads RKOkänd - Okänd50
 Moa AngshedBlue Boy
10:00Skultorps RSOkänd - Okänd2
 Kajsa StrandellCecar
10:23Bergs HästklubbCavat - Karaff42
 Johanna OdhBon Anza
10:31Bergs HästklubbKomet - Okänd34
 Sara KroonMunsboro Callaghan
10:39Bergs HästklubbOkänd - Okänd22
 Tilde PerssonSvend
10:47Skultorps RSKomet - Dardel35
 Astrid GabrielssonTintavo
10:55Vartofta R&KSThe Hale Helios RW - Bolero RWR13
 Ella LarssonTornado
11:03Skultorps RSOkänd27
 Ellen CarlssonDJ Tambor
11:11Lidköpings RKFulnaho's Ary - Prince River6
 Moa NesemannZezere
11:19Tibrobygdens RKLeon - Xiwara31
 Elin SvenlertGun´s N Roses
11:27Skaraborgs PSMinotauros RP 114 - Okänd44
 Wilma HögbergMysak
11:35Essunga RFOkänd - Okänd18
 Ida SteenKällstorps Roll
11:43Hjo HSKAsso Sarastro RNF 72-S - Buck RNF 9338
 Julia FrostCleo Wind
11:51Herrljunga RKRolls Royce - Mirth Master RW 6112
 Elsa NordDirina
11:59Skultorps RSTomtebos Enoc G 481 - Effekt 34732
 Elin StenbrinkIlead 501
12:07Bergs HästklubbKanel 442 - Chaplin 26140
 Sanna BolanderBrave Heart
12:15Lidköpings RKOkänd5
 Sara KroonRhyd-Ddu Mabon
12:23Bergs HästklubbLaurtom Glyndwr - Parc Marvel52
 Lisa LärnefjordFridolf
12:31RK i GrästorpOkänd - Okänd30
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt B:1 Kategori B + C + D
25 anmälda
Överdomare: Sittande
Tävlingsledare: Fanny Nilsson
Domare C: Jan Holm
 
 RyttareHäst
StarttidKlubbHärstamningHästnr
 Johanna LarssonLiv
10:30Mariestads RKOkänd - Okänd28
 Lisa LärnefjordFridolf
10:37RK i GrästorpOkänd - Okänd30
 Lina LagerstrandElmholts Xerox
10:44Vartofta R&KSParks Tambour - Bavian26
 Lisa HollstenRed Hot Chili Pepper
10:51Tibrobygdens RKOkänd - Okänd17
 Maja NordDamgaards Tambo
10:58Skultorps RSParks Tambour RNF - Bavian NFH33
 Sofie HeidenvallRips Malou
11:05Bergs HästklubbWilloway Goldigger - Debut De La Vie RNF 13114
 Felicia HenåkerChempion
11:12Skultorps RSSörbys Oboj - Robin15
 Malin AstrellJon Bon Jovi
11:19Myråsens RKOkänd3
 Wilma WahlströmPolka
11:26Tibrobygdens RKOkänd - Okänd47
 Klara StrandellYoche
11:33Skultorps RSOkänd - Okänd43
 Jessica EgonsonWesterbrink´s Wiebren
11:40Skaraortens RFBjirmen´s Wytse - Cupkeshof Winobert8
 Ella LindegårdhCharlie IV
11:47Skultorps RSPaddock Camargue - Glansevin Gadabout RW 8029
 Stina KarlssonMoney Girl
12:09Lidköpings RKSörbys O´boy RNF 133 - Robin RNF 2951
 Johanna TellMoonshine
12:16Skaraortens RFOkänd - Okänd45
 Eleonora StenbergSimberg Figaro
12:23Skaraortens RFSimberg Hobnob RW 94 - Downland Night Rider39
 Felicia KvistJupiter
12:30Bergs HästklubbOkänd - Okänd24
 Moa AngshedBlue Boy
12:37Skultorps RSOkänd - Okänd2
 Ebba SilbergFix Winston
12:44Falbygdens HSFVermont - Juno Rory37
 Kajsa StrandellCecar
12:51Bergs HästklubbCavat - Karaff42
 Indra WäringerTomacs Nova
12:58Bergs HästklubbSörbys Oboy RNF - Robin RNF48
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport