Klass 3 - Hoppning 55-85 cm bed. Två faser A:0/A:0 Kategori B Avd. A Preliminär
6 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Victoria Werder mascot
  Tranemoryttarna   45
2 Hugo Hägg Tuff Turbo
  Skultorps Ryttarsällskap Denko - Broked 28
3 Linus Herzig Monia
  Bergs Hästklubb   25
4 Amanda Karlsson Lindskog Tuborg Guld
  Skultorps Ryttarsällskap okänd - okänd 34
5 Emily Wissén Snäckarve Oboy
  Nääs Ryttarförening Twyford Nolan - Twyford My Man 48
6 Malin Astrell Kompis
  Myråsens Ryttarklubb Okänd 6
 
till toppen

Klass 3 - Hoppning bed. A Kategori B Avd. B Preliminär
1 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
101 SARA KROON Linners Nina
  Tibrobygdens Ridklubb Wellbank Maveric RWM 59 35
 
till toppen

Klass 3 - Hoppning 55-85 cm bed. Två faser A:0/A:0 Kategori C Avd. A Preliminär
8 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Linda Diaz Vallas Joel
  Vissmålens Ridklubb Xandino - Horsemosens Charlie Brown 13
2 Ebba Larsson Lillemons Super Glide
  Tibrobygdens Ridklubb Simberg Hip Hop - Coed Coch Endor 36
3 Alva Hägg Silver Boy
  Skultorps Ryttarsällskap Okänd - Okänd 27
4 Jenny Wissen Twicy
  Nääs Ryttarförening Okänd - Okänd 49
5 Mathilda Gustavsson Red Hot Chili Pepper
  Föreningen Floby Ryttare okänd - okönd 22
6 Alexandra Johansson Sessan Star
  Götene Ryttarklubb   31
7 Caroline Hoerschelmann Prytz Julius
  Skultorps Ryttarsällskap Okänd 26
8 Elsa Helle Romeo
  Myråsens Ryttarklubb Carolinas Foxglove RW 74 - Medalj 24
 
till toppen

Klass 3 - Hoppning bed. A Kategori C Avd. B Preliminär
2 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
101 Molly Bergh Spirit
  Föreningen Vadsboryttarna   8
102 Emma Wigh Splasch
  Örebro Fältrittklubb Kulltorps Yrrol - okänd 46
 
till toppen

Klass 3 - Hoppning 55-85 cm bed. Två faser A:0/A:0 Kategori D Avd. A Preliminär
16 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Anna Ejserholm Gwiazdka
  Bollebygds Ridklubb Chan - Lowics 14
2 Sanna Thiel Cocktail
  Falbygdens Hästsportförening Cortez - Okänd 43
3 Louise Larsson Sjöstjärnans Ammi
  Tibrobygdens Ridklubb Axi - Orchis Morio 37
4 Olivia Byman Pontus IX
  Herrljunga Ridklubb Värends Pedro - Merrie Master 10
5 Denise Gustavsson Madonna
  Skövde Ryttarförening Milton - Algarve 21
6 Petra Löfgren Filippa
  Götene Ryttarklubb   38
7 Stina Andersson Holm Wessie
  Tidaholmsbygdens Hästklubb Okänd 2
8 Sandra Norén Sarah Kate
  Skövde Ryttarförening Okänd 39
9 Emmy Bergh Tequila
  Föreningen Vadsboryttarna   7
10 Malin Wedin Touchwood Woodstock
  Skövde Ryttarförening Möllans Cirro - Öxenholm Godot 44
11 Rebecka Arvidsson day light
  Föreningen Floby Ryttare   5
12 Hanna Andresen Jacson
  Falbygdens Hästsportförening Burning Daylight - Brimstone van Graaf Janshof 4
13 Matilda Johansson Chiquita
  Vaggeryd-Skillingaryd RK Okänd 32
14 Johanna Sundberg Mary Anne
  Grevagårdens Ryttarförening okänd 42
15 Stina Harring Hagens Damon
  Kongahälla Ridsällskap Hagens O´Chief RC 68 - Spinway Corona RC 77 23
16 Anna Ejserholm Oh, hey there Delilah
  Bollebygds Ridklubb Okänd - Okänd 15
 
till toppen

Klass 3 - Hoppning bed. A Kategori D Avd. B Preliminär
1 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
101 Rebecka Karlsson Sicko
  Tibrobygdens Ridklubb okänd - okänd 33
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning 60-90 cm bed. Två faser A:0/A:0 Kategori B Avd. A Preliminär
6 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Emily Wissén Snäckarve Oboy
  Nääs Ryttarförening Twyford Nolan - Twyford My Man 48
2 Alva Hägg Tuff Turbo
  Skultorps Ryttarsällskap Denko - Broked 28
3 Linn Engelmark Caranjo
  Tibrobygdens Ridklubb Ekelunds Anjo RW 16
4 Malin Astrell Kompis
  Myråsens Ryttarklubb Okänd 6
5 Victoria Werder mascot
  Tranemoryttarna   45
6 Emily Wissén Apple Goliat
  Nääs Ryttarförening Apple Basket - Dunkery Blizzard 47
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning bed. A Kategori B Avd. B Preliminär
1 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
101 Maria Gejervall Glyncoch Miss Jones
  Tibrobygdens Ridklubb Parvadean Geraint - Thorneyside Bossy Boots 19
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning 60-90 cm bed. Två faser A:0/A:0 Kategori C Avd. A Preliminär
14 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Jenny Wissen Twicy
  Nääs Ryttarförening Okänd - Okänd 49
2 Elsa Helle Romeo
  Myråsens Ryttarklubb Carolinas Foxglove RW 74 - Medalj 24
3 Ida Eriksson Wicked Witch
  Tibrobygdens Ridklubb Okänd - Okänd 17
4 Mathilda Gustavsson Red Hot Chili Pepper
  Föreningen Floby Ryttare okänd - okönd 22
5 Moa Bergman Zarabella
  Skultorps Ryttarsällskap Okänd - Okänd 9
6 Adam Johansson Stella
  Falbygdens Hästsportförening Palle - Eskehøjgaards Hag Msk 30
7 Cornelia Bäck Silfors Miss Dalina
  Tibrobygdens Ridklubb Okänd 11
8 Caroline Hoerschelmann Prytz Julius
  Skultorps Ryttarsällskap Okänd 26
9 Ebba Larsson Lillemons Super Glide
  Tibrobygdens Ridklubb Simberg Hip Hop - Coed Coch Endor 36
10 Alexandra Johansson Sessan Star
  Götene Ryttarklubb   31
11 Isabell Härmark Storm Wind
  Falbygdens Hästsportförening Okänd 29
12 Linda Diaz Vallas Joel
  Vissmålens Ridklubb Xandino - Horsemosens Charlie Brown 13
13 Alva Hägg Silver Boy
  Skultorps Ryttarsällskap Okänd - Okänd 27
14 Jenny Wissen Kingsby Thistle
  Nääs Ryttarförening Ice Cream - Mounsey Lad 50
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning bed. A Kategori C Avd. B Preliminär
2 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
101 Emma Wigh Splasch
  Örebro Fältrittklubb Kulltorps Yrrol - okänd 46
102 Molly Bergh Spirit
  Föreningen Vadsboryttarna   8
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning 60-90 cm bed. Två faser A:0/A:0 Kategori D Avd. A Preliminär
17 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Denise Gustavsson Ellelys Leonardo
  Skövde Ryttarförening Okänd 20
2 Anna Ejserholm Gwiazdka
  Bollebygds Ridklubb Chan - Lowics 14
3 Rebecca Persson Moor Hill
  Skultorps Ryttarsällskap Okänd - Okänd 40
4 Matilda Johansson Chiquita
  Vaggeryd-Skillingaryd RK Okänd 32
5 Rebecka Arvidsson day light
  Föreningen Floby Ryttare   5
6 Hanna Andresen Jacson
  Falbygdens Hästsportförening Burning Daylight - Brimstone van Graaf Janshof 4
7 Jessica Bäck Silfors Felix
  Tibrobygdens Ridklubb Okänd 12
8 Olivia Byman Pontus IX
  Herrljunga Ridklubb Värends Pedro - Merrie Master 10
9 Evelina Andersson Starias Donatello
  Herrljunga Ridklubb Saimir RNF 73 - Lawell RNF 60 1
10 Johanna Sundberg Mary Anne
  Grevagårdens Ryttarförening okänd 42
11 Emmy Bergh Tequila
  Föreningen Vadsboryttarna   7
12 Louise Larsson Sjöstjärnans Ammi
  Tibrobygdens Ridklubb Axi - Orchis Morio 37
13 Sanna Thiel Cocktail
  Falbygdens Hästsportförening Cortez - Okänd 43
14 Sandra Norén Sarah Kate
  Skövde Ryttarförening Okänd 39
15 Johanna Fellbrant Sound of Music
  Tibrobygdens Ridklubb Okänd - Okänd 18
16 Denise Gustavsson Madonna
  Skövde Ryttarförening Milton - Algarve 21
17 Anna Ejserholm Oh, hey there Delilah
  Bollebygds Ridklubb Okänd - Okänd 15
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning bed. A Kategori D Avd. B Preliminär
1 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
101 Rebecka Karlsson Sicko
  Tibrobygdens Ridklubb okänd - okänd 33
 
till toppen

Klass 1 - Hoppning 70-100 cm bed. Två faser A:0/A:0 Kategori B Avd. A Preliminär
2 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Emily Wissén Apple Goliat
  Nääs Ryttarförening Apple Basket - Dunkery Blizzard 47
2 Linn Engelmark Caranjo
  Tibrobygdens Ridklubb Ekelunds Anjo RW 16
 
till toppen

Klass 1 - Hoppning 70-100 cm bed. Två faser A:0/A:0 Kategori C Avd. A Preliminär
7 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Ida Eriksson Wicked Witch
  Tibrobygdens Ridklubb Okänd - Okänd 17
2 Adam Johansson Stella
  Falbygdens Hästsportförening Palle - Eskehøjgaards Hag Msk 30
3 Moa Bergman Zarabella
  Skultorps Ryttarsällskap Okänd - Okänd 9
4 Cornelia Bäck Silfors Miss Dalina
  Tibrobygdens Ridklubb Okänd 11
5 Isabell Härmark Storm Wind
  Falbygdens Hästsportförening Okänd 29
6 Jenny Wissen Kingsby Thistle
  Nääs Ryttarförening Ice Cream - Mounsey Lad 50
7 Johanna Sundberg Munsboro Razor
  Grevagårdens Ryttarförening Okänd 41
 
till toppen

Klass 1 - Hoppning 70-100 cm bed. Två faser A:0/A:0 Kategori D Avd. A Preliminär
6 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Evelina Andersson Starias Donatello
  Herrljunga Ridklubb Saimir RNF 73 - Lawell RNF 60 1
2 Denise Gustavsson Ellelys Leonardo
  Skövde Ryttarförening Okänd 20
3 Rebecca Persson Moor Hill
  Skultorps Ryttarsällskap Okänd - Okänd 40
4 Jessica Bäck Silfors Felix
  Tibrobygdens Ridklubb Okänd 12
5 Ida Andler Johansson Batman
  Tidaholmsbygdens Hästklubb Okänd 3
6 Johanna Fellbrant Sound of Music
  Tibrobygdens Ridklubb Okänd - Okänd 18
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport