Klass 2 - Hoppning 65-95 cm bed. Två faser A:0/A:0 Kategori B Avd. A Preliminär
6 anmälda
Överdomare: Ylva LovénSwärd
Hoppdomare: Gunilla Ohlsson
Banbyggare: Hans Ottosson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1Sofia AstrellKompis
 Myråsens RyttarklubbOkänd6
2Alva HäggTuff Turbo
 Skultorps RyttarsällskapDenko - Broked32
3Linn EngelmarkCaranjo
 Tibrobygdens RidklubbEkelunds Anjo RW23
4Elsa HelleRohlos Clarissa
 Myråsens RyttarklubbCui Christian - Maesgwyn Hi Tec31
5Elin MalmbergSjömillans Dalwhinnie
 Binnebergs RyttarsällskapEkbäckens Sigurd RWM - Crossways Sailor Boy WSB 623744
6Therese OlausenLittle Dream
 Göta Ryttarförening 48
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning 65-95 cm bed. Två faser A:0/A:0 Kategori C Avd. A Preliminär
17 anmälda
Överdomare: Ylva LovénSwärd
Hoppdomare: Gunilla Ohlsson
Banbyggare: Hans Ottosson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1Ebba LarssonLillemons Super Glide
 Tibrobygdens RidklubbSimberg Hip Hop - Coed Coch Endor41
2Josefine BengtssonFredriksbergs Pamina
 Skultorps RyttarsällskapMöllegårdens Marco Polo - Parino8
3Cornelia CarlssonGlittra
 Skaraborgs PonnysällskapOkänd14
4Frida JanssonShellie
 Töreboda HästklubbOkänd34
5Felicia Dolk FröjdEkens Amazing Grace
 Skaraborgs PonnysällskapBovey Combe Banner - Hilton xx19
6Ida ErikssonFino
 Tibrobygdens RidklubbMaraschino - Dennie24
7Julia BlomFashion lady
 Myråsens RyttarklubbGoofy RNF 123 - Sörbys Lotus12
8Louise NeldinDaisy Red
 Mölltorps Ridsällskap 46
9Linnéa Stattin GustavssonFilur
 Mölltorps RidsällskapOkänd51
10Ida PegersCadfach Rhufeinaidd
 Wittvångs HästsällskapColnevalley Rasgall RWC 5 - Trevallion Prince Comet 1823249
11Moa BergmanZarabella
 Skultorps RyttarsällskapOkänd - Okänd10
12Carolin CedermarkBränntomt Cleo
 Skaraborgs PonnysällskapErnford Jester RWR - Tan Lan Iolo RWM15
13Alexandra Eklund JohanssonLowis Sir Roaby
 Myråsens RyttarklubbRoar - Carnaby Patrick Holligan21
14Johanna GreusVind
 Mölltorps Ridsällskap 28
15Sofia AstrellGustav
 Myråsens RyttarklubbOkänd7
16Alva HäggSilver Boy
 Skultorps RyttarsällskapOkänd - Okänd33
17Linn EngelmarkBurmas New York
 Tibrobygdens RidklubbSilverlea Top Hat - Skogs Max22
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning 65-95 cm bed. Två faser A:0/A:0 Kategori D Avd. A Preliminär
16 anmälda
Överdomare: Ylva LovénSwärd
Hoppdomare: Gunilla Ohlsson
Banbyggare: Hans Ottosson
 
StartnrRyttareHäst
StarttidUppfödareHärstamningHästnr
1Julia Neldinno Angel s
 Mölltorps RidsällskapNobelboy - Andy Achall45
2Johanna FellbrantScarlet
 Tibrobygdens RidklubbSimsalabim - Neapolitano Allegro25
3Louise LarssonSjöstjärnans Ammi
 Tibrobygdens RidklubbAxi - Orchis Morio42
4Alexandra GreusKällstorps Salt
 Mölltorps RidsällskapDanila - Santi27
5Emmy BerghTequila
 Föreningen Vadsboryttarna 9
6Emilia BrånfeltPandora
 Töreboda HästklubbOkänd13
7Julia NordheimButterfly High
 Vartofta Rid-och KörsällskapOkänd47
8Louise AnderssonJumpin Jack Flash
 Skaraborgs PonnysällskapOkänd3
9Linda JanssonHagalyckans Dun Hazel
 Göta RyttarföreningDale Haze RC - Kimble RC35
10Felicia ÖstmanKilbarry Chestnut
 Myråsens RyttarklubbOkänd - Okänd54
11Frida KullKarlen Iris
 Skultorps RyttarsällskapPionier's Sjoerd39
12Sara JohanssonHugo simon
 Töreboda Hästklubb 36
13Kajsa HaglundEnets Madicken
 Hjo HästsportklubbFredriksbergs Chopin - Peregrin29
14Anna BinnbergDelailah
 Grevagårdens RyttarföreningOkänd11
15My LundqvistMissy
 Tibrobygdens RidklubbOkänd43
16Rebecca PerssonMoor Hill
 Skultorps RyttarsällskapOkänd - Okänd50
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport